Pratik Logo

En büyük sermaye: Güven.

Pratik, bir güven markasıdır. Aldığı, ürettiği, sattığı, vaat ettiği, beklediği ve muteber saydığı tek şey kazanılmış, hak edilmiş ve zamana karşı ispatlanmış güvendir. Kendisini bu disiplinle tanımlar, kurumsal kimliğini bu sorumluluk üzerine inşa eder.

+Bir Markanın Kimlik Temsili

Tasarım, Deneyim, Üretim.

Kullanıcı deneyimi

Pratik 2008 yılından bugüne, yaşamı kolaylaştıracak alternatif çözümler üretir. Öncelikli hedefi her üründe sürdürülebilir kullanıcı tatminidir. Bu yüzden sahip olduğu tüm kaynakları mümkün olan en tatmin edici deneyimin tasarlanabilmesi için kullanır. Bu ilke, markanın sahip olduğu tüm endüstriyel kazanımların taşıyıcısıdır.

Yenilikçi yaklaşım

Pratik, inovasyonun gücüne inanır. Çünkü tüketicinin hayatını kolaylaştıracak dinamik, ancak yenilikçi yaklaşımla mümkündür. Bu anlayışla Pratik, ürün, hizmet, organizasyon ve süreç yönetiminde inovatif çözümler üretir ve bu sayede modern üretim becerisini geliştirmeyi hedefler.

Uygun fiyat

Pratik, fiyat politikasını belirlerken tüketicinin alışverişten sağladığı toplam faydayı kârlılığın önünde tutar. Çünkü pazar avantajını tüketici memnuniyeti üzerine inşa eder. Bunu yaparken düşük maliyet - yüksek kalite dengesinden ödün vermez. Bu sayede tüketici, arzu ettiği kaliteye, mümkün olan en düşük fiyata sahip olur.

Kalite kültürü

Pratik, kullanıcıların faydasına sunduğu her ürün için mümkün olan en yüksek performansı hedefler. Üretimin tüm sistem ve süreçlerine hakim olan kalite yönetimi, üstün verimlilik sağlamak üzere tasarlanır ve uygulanır. Vaadedilen katma değer böyle oluşur.

Saha akreditasyonu

Pratik, ürünlerinin kurulumunu, bakımını ve onarımını yapan, alanında tecrübeli ustalarla çalışır. Çünkü her ürün ancak sahadaki ustaların beğeni ve onayını kazanabildiği ölçüde başarılıdır. Pratik, saha çalışmaları sayesinde deneyimli ustaların ihtiyaçlarına cevap verecek ürünler geliştirmeyi hedefler, buna yatırım yapar.

Kurumsal güvenilirlik

Pratik yetkin insan kaynağına sahiptir. İş ortaklarının ve paydaşlarının ticari menfaatini tüm finansal avantajlardan üstün tutar. Gelenekten beslenir, işbirliğine güvenir ve tüm bunları değer temelli bir anlayış üzerine bina eder.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram