Pratik Logo

Görüntülü Diafon Sistemleri

Pratik Plus Görüntülü Diafon Sistemleri, markanın üst düzey kalite yönetimi sayesinde üstün verimlilik sağlar. Optimum fiyat performansı ve kurulum kolaylığı da onu sizin için en iyi tercih kılar.

Daire içi monitörler

Teknik detaylarıyla tatmin edici ve estetik inceliğiyle dekoratif bir yapıya sahip olan daire içi monitörler, Pratik Plus’ın ekran teknolojileri alanındaki yeterliliğinin sembolü. Kolay kullanım ve çoklu özellik kabiliyetine sahip olan tüm daire içi monitörler, maksimum kullanıcı faydası gözetilerek tasarlandı.

ÜRÜNLER

Dış kapı panelleri (Apartman)

Apartman girişlerinde kullanılan dijital zil panelleri uzun ömürlülük sağlayan bir mimariyle tasarlanmıştır. Ürünler, yüksek hava sıcaklığında dahi işlevini kaybetmez ve her koşulda optimum enerji tüketir. Pratik Plus ürünlerini Türkiye’nin her yerindeki ustaların tercih etmesinin sebebi bu özelliklerdir.

ÜRÜNLER

Dış kapı panelleri (Villa)

Pratik Plus’ın yüksek dayanıklılığa sahip dış kapı panelleri, kendi pazarında kalitesini ispatlamış ürünlerdir. 2 kablolu kutupsuz bağlantı teknolojisi sayesinde tüm sistem bileşenleri arasındaki sinyal transferi yalnızca 2 kabloyla gerçekleştirilir. Bu da size kolay kurulum ve zamandan tasarruf imkanı sağlar.

ÜRÜNLER

Teknik Araçlar

Projeniz ne kadar büyük ya da karmaşık olursa olsun Pratik Plus’ın Teknik Araçlar’la donatılmış altyapısı sayesinde hiçbir zahmete girmeden kurulumunuzu başarıyla tamamlar ve sonunda neredeyse hiç sorun yaşamazsınız. Tüm teknik araçlar, olabilecek en kısa yolla tüm bağlantıları güvenle yapabilmeniz için geliştirildi.

ÜRÜNLER

Gelişmiş Teknik Araçlar

Operasyonel kolaylığın kalite yönetimi açısından önemli bir rol oynadığını bilen Pratik Plus, daha fazla özellik ve beceriye ihtiyaç duyulan projeler için Gelişmiş Teknik Araçlar kategorisini tasarladı. Marka, bu araçlar sayesinde kurulum sırasında yaşanabilecek tüm problemleri ortadan kaldırmayı hedefliyor.

ÜRÜNLER
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram