Pratik Logo

Kartlı Geçiş Sistemleri

Pratik Kart Kartlı Geçiş Sistemleri, Türkiye’de geçiş kontrol sistemleri alanında en çok tercih edilen ürün gruplarından biridir. Kurulum ve kullanım kolaylığı ile başarılı teknolojik altyapı, ürünlerin belirgin özelliğidir.

Kartlı geçiş sistemleri

Pratik Kart’ın Kartlı Geçiş Sistemleri, her türden endüstriyel kullanıma müsait akıllı geçiş çözümleri üretir. Site, ofis, fabrika, okul, hastane veya otel; her türlü kullanım amacına müsait Pratik Kart ürünleri, geniş kart hafızası ve çift yönlü kullanım özelliği ile alanındaki güvenilir çözümlerden biridir.

ÜRÜNLER

Şifreli geçiş sistemleri

Kartlı çözüm yerine şifreli geçiş sistemi kullanılması gereken durumlar için tasarlanan Şifreli Geçiş Sistemleri, gerektiğinde hem kartlı hem de şifreli olarak çalışabilir. Geniş endüstriyel yaşam alanları için yüzlerce anahtar taşıma problemini ortadan kaldıran bu ürünler, kolay kurulum ve kullanımıyla da işinizi kolaylaştırır.

ÜRÜNLER

Kart modelleri

Pratik, kullanım amacınıza uygun olarak size Balık Anahtar ve Akıllı Kart seçeneklerini sunar. Her iki ürün de geçiş kontrol sisteminizi daha kullanışlı, güvenilir ve konforlu hale getirmeyi amaçlar.

ÜRÜNLER

RS485 Bağlantılı sistemler

RS485 Bağlantılı Sistemler sayesinde ürünlerin kullanıldığı kapılardan yapılan tüm geçişleri, kişi, tarih ve saat bilgisiyle bilgisayarınızdan takip edebilir, dökümante edebilir ve arşivleyebilirsiniz. Hızlı programlama özelliğine sahip ürünler, çift yönlü kullanıma da uygun olarak tasarlandı.

ÜRÜNLER
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram